Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Alper Kayan İle Pırlanta’nın Işıltısı

Arama

Filtre
Son Yazılar

Alper Kayan İle Pırlanta’nın Işıltısı

Burada pırlanta ve tüm değerli taşlardaki işçiliği eşşiz kılan ve onları gerçek birer sanat eserine dönüştüren pek çok şey var. Örneğin “yaratıcılık”. Sonra da klasik tarza bağlılık. Belki bu ikisi birbirine temelde çok zıt gözükebilir ancak  Alper Kayan Art of Diamond işçiliği söz konusu olunca sanatsal tasarımın modern çizgilerle uyumu sizin de duygularınızı harekete geçirecek.

Nerdeyse 18 yıldır her koleksiyonumuzda pırlanta işçiliğinin en nadide örneklerini sunduk. Parlak ve nadide taşlarla süslü zarif işçiliğin eserlerini sizlerle buluşturmanın 20. yılı şerefine bu yıl da birbirinden değerlli yepyeni koleksiyonarla karşınızdayız. Bu koleksiyonların her birinin hazırlanmasında geçen emeği birebir sosyal medya sayfalarımızdan ve sitemizdeki galerilerden izleyebileceksiniz.

İmzamızı attığımız işlere olan güvenimiz ve müşterilerimize olan saygımız 19 yıldır değişmedi. Ustalarımızdan aldığımız birikimle sizlere daha da iyi hizmetler sunabilmek için çalışıyoruz.

Etiketler :
Sosyal :

Bir Yanıt

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir